Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

ELMITA, s. r. o.

Spoločnosť ELMITA vznikla v roku 1989 v Prešove. Od roku 1989 sme sa venovali elektroinštalačným prácam, následne maloobchodnému predaju svietidiel a elektroinštalačného materiálu, ale aj veľkoobchodnému predaju a distribúcii svietidiel zahraničných výrobcov po celom Slovensku. Postupom času sme získali výhradné zastúpenia od viacerých španielskych výrobcov svietidiel. Naším dlhodobým partnerom je spoločnosť GUMARCRIS zaoberajúca sa hlavne kryštálovými podhľadovými svietidlami. Neskôr do nášho sortimentu pribudla ponuka taktiež španielskej spoločnosti FALADESA vyrábajúcej prevažne luxusnejšie lustrové svietidlá. Do tretice opäť španielska spoločnosť ACB iluminacion so širokou ponukou interiérových svietidiel pre všeobecné použitie. V roku 2009 sa naša firma pretransformovala na spoločnosť ELMITA, s.r.o..

- priestranná, vzdušná a moderná predajňa o ploche 650m2
- viac než 2500 rôznych typov svietidiel k okamžitému odberu skladom
- najväčší výber podhľadových svietidiel na Slovensku
- návrh a riešenie osvetlenia na mieru pre firmy a domácnosti
- vlastné parkovisko pred budovou predajne

V roku 2010 sme začali pod vlastnou značkou LEDline distribuovať LED produkty ako LED pásy, LED svetelné zdroje, LED reflektory a podhľadové svietidlá typu DOWNLIGHT, ktoré si našli obľubu aj zahraničných partnerov. Jednou z najzaujímavejších referencií je použitie našich LED svietidiel v nemocnici vo Francúzsku. Značka LEDline je značkou firmy ELMITA, s.r.o. Produkty LEDline sú v prvom rade vyrábané s ohľadom na kvalitu a nie na cenu, čo je v poslednej dobe plnej konkurencie krok dôvery. Napriek tomu sú však produkty konkurencieschopné a tešia sa obľube náročnejších zákazníkov, ktorí vedia kvalitu oceniť.
Kontaktné údaje
Región:
Prešov
 
Sabinovská 60, 080 01 Prešov
Telefón:
051 748 22 86, 051 771 17 32
Fax:
051 773 49 22
Pobočky firmy ELMITA, s. r. o.
Predajňa - Prešov
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
STROPNÉ SVIETIDLÁ: prisadené, odsadené, závesné, bodové, led svietidlá, kúpeľňové svietidlá; NÁSTENNÉ SVIETIDLÁ: nepriame / náladové, obrazové, svietidlá nad zrkadlo; PODHĽADOVÉ SVIETIDLÁ: klasické, moderné, luxusné, led; LED SVIETIDLÁ: zdroje / žiarovky, led pásy, príslušenstvo; SÉRIE: Faladesa Rom, Faladesa Naire, Faladesa Alfi, Faladesa Iliada, Viokef Marcella, Viokef Toscana, Viokef Jemma, Viokef Deco, Faladesa Olet; STOLNÉ SVIETIDLÁ; STOJANOVÉ SVIETIDLÁ; VONKAJŠIE SVIETIDLÁ: extériové svietidlá nástenné a zemné; TECHNICKÉ SVIETIDLÁ: prisadené, zapustené, svietidlá s krytím proti vode; ZNAČKY SVIETIDIEL: ACB, FALADESA, GUMARCRIS, VIOKEF, LEDline, JUERIC Invest osvetlenie
Poskytované služby:
Osobný prístup a konzultácie so zákazníkom priamo na stavbe Návrh a riešenie osvetlenia na mieru Elektroinštalačné práce - rodinné domy, byty, haly a firemné objekty
Všeobecné informácie:
Firma ELMITA, s.r.o. je rodinnou firmou s tradíciou. Vzhľadom na to sa snažíme poskytovať služby a produkty, za ktorými si stojíme vlastným menom. Náš servis je osobný. Nie sme niekto niekde. Sme firma ELMITA ktorá je tu už od roku 1989.
Fotografie

ELMITA, s. r. o.

Prešov, Sabinovská 60

08001

44819366

SK2022837168

Spoločnosť s ručením obmedzeným

15.06.2009

2015: 794 043 EUR

Samuel Mitaľ, vklad: 2500 EUR

Eva Mitaľová, vklad: 2500 EUR

Samuel Mitaľ

7

Skladovanie, Kuriérske služby, Zhotovovanie videozáznamov, Upratovacie a čistiace práce, Reklamné a marketingové služby, Uskutočňovanie stavieb a ich zmien, Výroba jednoduchých výrobkov z kovu, Prípravné práce k realizácii stavby, Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava, Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií, Sprostredkovateľská činnosť v oblasti elektrotechnickej výroby, Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie, Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby skla, porcelánu a keramických výrobkov, Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3, 5 t vrátane prípojného vozidla, Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), Príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba, Nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie, Opravy vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu na elektrických zariadeniach do 1 000 V vrátane bleskozvodov, trieda objektu "A" bez nebezpečenstva výbuchu, Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických.

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.