Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

Penzión Jozefína

Nachádza na rozsiahlom pozemku v tichej lokalite pod lesom v obci Krásnohorská Dlhá Lúka 6 km od Rožňavy. Ponúkame na ubytovanie 17 izieb - 2,3 a 4 lôžkové izby s prístelkami. Ubytovaní hostia majú k dispozícii kuchynky s chladničkou, rýchlovarné kanvice, plynový sporák, WC a sprchy. Stravovanie: polopenzia, plná penzia, alebo vlastné stravovanie. Spoločenská miestnosť s farebným TV a vnútorným krbom a barom slúži ako jedáleň s kapacitou 50 miest.Altánky s posedením a krbom, opekanie. Detské ihriská, požičovňa športových potrieb, volejbal, stolný tenis, futbal. Parkovanie vo dvore autobus aj osobné autá.

V areáli penziónu Jozefína sídli Speleologická vodcovská služba a návštevníci tu dostanú kompletnú jaskyniarsku výstroj, pre vtup do Krásnohorskej jaskyne. K penziónu sa dostanete, ak odbočíte na veľkej zákrute štátnej cesty v Krásnohorskej Dlhej lúke pri príchode od Jovíc doprava a pri príchode od Lipovníka doľava. Ďalej pokračujete po ceste po brehu potoka rovno a až cez druhý most prejdete do areálu penziónu. Pozrite si mapku nižšie na tejto stránke. V prípade, že sa tu nenachádza vodca, je potrebné sa informovať priamo v penzióne alebo sa telefonicky spojte s niektorým z vodcov.
Kontaktné údaje
Región:
Rožňava
 
049 45 Krásnohorská Dlhá Lúka 47
Telefón:
058 732 68 53, 0905 795 940
Fax:
058 732 68 53
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Poskytované služby:
ubytovanie Rožňava, penzión Rožňava
Fotografie

Jozef Parditka - Center

Krásnohorská Dlhá Lúka 47,

04945

41286804

Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri

01.06.2004

Zaradenie v kategóriách

Penzióny

,

Ubytovanie na Slovensku

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.