Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

ANEKO SK, a.s.

Výroba a montáž plastových okien, demontáž starých okien. Dvere, zimné záhrady, plastové eurookná.
Plastové okná a plastové dvere, hliníkové okná a dvere, posuvné systémy a presklenia od nás berú naši zákazníci už viac ako 17 rokov. Patria medzi nich stavebné firmy, veľkoobchod, maloobchod, bytové domy, architekti, projektanti, mestské a obecné úrady a občania.

Vaše okná a dvere vyrábame najmodernejšou technológiou na výrobu okien a dverí. Ide o linky najmodernejšieho typu, kde je minimálny zásah ľudskou rukou, čo znamená, že presnosť spracovania je na vysokej úrovni.
Kontaktné údaje
Región:
Zlaté Moravce
 
Bernolákova 57, 953 01 Zlaté Moravce
Telefón:
037 / 642 20 57, 037 / 642 15 69
E-mail:
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Plastové okná, Plastové dvere, Hliníkové okná, Doplnky k oknám (parapety, siete proti hmyzu, žalúzie, rolety, tieniaca technika), Sendvičové panely
Poskytované služby:
Vašu žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky na okná vybavíme do 48 hodín. Cenové ponuky Vašu žiadosť o vypracovanie cenovej ponuky vybavíme do 48 hodín. Poradenstvo Naši zákazníci nemusia čakať. Už pri prvom telefonáte alebo návšteve vám poradíme, nájdeme spolu správne riešenie pre vaše požiadavky. Ak nemáte konkrétnu predstavu, poradíme vám vhodnosť použitia plastu alebo hliníka. Montáž - demontáž plastových okien Vaše staré okná demontujeme. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, zostane po nás rovnako čisto ako pred prácami. Odvoz a likvidácia starých okien a stavebného odpadu Staré plastové okná rozoberáme a plast posielame na recykláciu do špecializovaných firiem. Drevené okná rozoberáme a likvidujeme na skládkach určených na stavebný odpad. Pozáručný a záručný servis na plastové okná Vykonávame každoročnú údržbu pri platenom servise. Servis zahŕňa kontrolu, výmenu opotrebovaných materiálov a rôzne prípadné opravy.
Fotografie
 

ANEKO SK, a.s.

Zlaté Moravce, Bernolákova 57

95301

36534668

SK2020146348

Akciová spoločnosť

6640,0000 €

20.12.1999

2015: 4 879 346 EUR

Štefan Novota

Gabriel Orlík

Jozef Stolár

Jozef Stolár

Jaroslav Novota

40

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.