Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia

ALUTEC, spol. s.r.o. - tieniaca technika

Spoločnosť Alutec, s.r.o. je rodinná firma, ktorej poslaním je znižovať energetickú náročnosť budov a súčasne zvýšiť bezpečnosť a komfort v rodinných domoch, bytoch a firemných priestoroch. Od svojho vzniku v roku 1993 sa vyprofilovala na firmu zabezpečujúcu predaj, montáž a servis tieniacej techniky.

Sídlo spoločnosti je Bratislave - Rači na adrese Púchovská 8 - Pri Kauflande. Sídlime v budove ASV, kde prevádzkujeme aj náš showroom s produktami a vzorkami látok, diaľkového ovládania, rôznych doplnkov a tlačovín. Naši odborníci Vám veľmi radi poradia s riešením na mieru.
Kontaktné údaje
Región:
Bratislava
 
Púchovská 8, 831 06 Bratislava
Telefón:
+421 903 400 827
Videoprezentácia
 

Ďalšie informácie o firme

Predaj, distribúcia tovaru:
Žalúzie ( Exteriérové hliníkové žalúzie na motorické diaľkové ovládanie); Rolety (Látkové a hliníkové exteriérové rolety, výber z veľkého množstva látok); Markízy (Markízy na terasy, zimné záhrady a bočné krytie altánkov)
Poskytované služby:
Vypracovanie cenovej ponuky, zameranie, montáž.
Fotografie

ALUTEC, spol. s r.o.

Bratislava, Púchovská 8

83106

31340598

SK2020317332

Spoločnosť s ručením obmedzeným

25.01.1993

2016: 132 369 EUR

Milan Mišák

Milan Mišák, vklad: 6638 EUR

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.